Cook and Bake is een Belgisch kwaliteitsmerk voor de veeleisende thuisbakker en hobbykok. Het merk met een breed assortiment aan all-in-mixen, bak ingrediënten, decoratie en materiaal wordt verdeeld via een netwerk van winkeliers in België en Nederland
Cook & Bake heeft een Direct-to-Consumer online strategie dat zich concentreert rond digitale communicatie en online shopping.
Het platform evolueerde van een statische webshop gebaseerd op catalogus verkoop naar een klantcentrische en dynamische verkoopsaanpak met SEO, SEA en conversieoptimalisatie. De webshop is de startplaats geworden voor de veeleisende hobbybakker. Het verbeterde platform en aanbod van zowel producten en diensten zorgt voor een kwaliteitsinjectie en dat vertaalt zich ook naar de key performance indicators.
Cook and Bake had de eerste ervaringen op vlak van online branding en verkoop achter de kiezen. De plotse komst van Covid-19 en bijhorende lockdown zorgde voor een astronomische vraag naar de producten en online service. De e-commerce machine kwam plots onder druk te staan en deed de vraag naar een sterk geprofessionaliseerde dienstverlening en interne werking enkel toenemen. De vraag naar een ambitieus groeiplan en bijhorende operationeel efficiënte organisatie was groot.
Business consultancy en digitale strategie, zodat Cook & Bake kan omgaan met verhoogde interesse tijdens lockdown.
Via een intensieve samenwerking middels workshops, streven we samen naar een voortdurende verbetering van het proces .
Natch staat in voor een verbeterde algemene performantie en het maximum inzetten van alle features binnen de applicatie.
+32 479 79 48 39
+32 477 93 18 88
Heb jij een project dat je wil voorleggen aan onze experten? Wil je meer te weten komen over Natch en e-business? We luisteren graag naar wat we voor jou kunnen betekenen, let’s talk e-business! Neem contact op met één van onze experten, we kijken er naar uit om je online of offline te ontmoeten.
+32 9 340 66 77
Kortrijksesteenweg 1093 C
9051 Sint-Denijs-Westrem
[email protected]